Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

Soprano Ice

Soprano ICE  to nowoczesne urządzenie przeznaczone do salonów, gabinetów i klinik oferujących, które chcą poszerzyć ofertę usług. Urządzenie przeznaczone jest do przeprowadzania zabiegów depilacji (epilacji) włosów laserem. Soprano ICE Platinum to pierwszy na świecie laser emitujący trzy długości fal (Aleksandryt 755 NM, Dioda 810 NM, Nd YAG 1064 NM) podczas jednego impulsu. To innowacyjne rozwiązanie technologiczne pozwala uszkodzić strukturę włosa na różnych głębokościach i zwiększa skuteczność zabiegu bez względu na kolor i strukturę włosa. Synergia działania trzech fal (będących złotym standardem w epilacji) podczas każdego impulsu zapobiega ponownemu odrostowi owłosienia. Poznaj wszystkie właściwości urządzenia i doskonałą ofertę najmu. Dzięki maszynie Soprano firmy Alma Laser poszerzysz ofertę zabiegową o skuteczną depilację laserową – usług skierowane do kobiet i mężczyzn.

 

 

Sprawdź także specjalną propozycję wynajmu tego urządzenia. Eksperci APM Beauty przygotowali prostą ofertę finansowania wynajmu i zakupu sprzętu dla gabinetów, salonów, studiów i klinik.

 

Zapytaj o indywidualną ofertę wynajmu: +48 530 322 013

 

Soprano ICE Platinum

 

Jak działa Soprano ICE ?

 

 

Technologia SHR to opatentowana metoda usuwania włosów firmy Alma Laser. Jest to jedyna sprawdzona klinicznie metoda depilacji laserowej, która jest praktycznie bezbolesna. Soprano ICE Platinum wykorzystuje metodę SHR firmy Alma, zapewniając bezpieczne i wygodne usuwanie włosów. Zamiast wystawiać mieszki włosowe na pojedynczy impuls o wysokiej energii, który może spowodować uraz skóry SHR działa poprzez stopniowe podgrzewanie skóry do właściwej temperatury, która skutecznie uszkadza mieszki włosowe i zapobiega ponownemu wzrostowi, jednocześnie unikając uszkodzenia otaczającej tkanki.

 

Wysoka częstotliwość powtarzania krótkich impulsów jest dostarczana w głąb skóry właściwej, osiągając wysoką średnią moc i terapeutycznie skuteczne gromadzenie ciepła. Technika zamiatania In-motion ™ polegająca na wielokrotnym przesuwaniu aplikatora po leczonym obszarze zapewnia pełne pokrycie, podczas gdy technologia ICE ™ chłodzi powierzchnię skóry - zapobiegając powierzchownym oparzeniom i pozwalając na praktycznie bezbolesne, a jednocześnie bardzo skuteczne usuwanie owłosienia.

 

Głowica Soprano ICE

 

Soprano ICE Platinum

 

Głowica w urządzeniu Soprano ICE to połączenie 3 różnych głowic stosowanych w epilacji. Jedna głowica emituje trzy długości fal (Aleksandryt 755 NM, Dioda 810 NM, Nd YAG 1064 NM).

 

Właściwości Soprano ICE 

 • Innowacyjne urządzenie
  Głowica w urządzeniu Soprano ICE to połączenie 3 różnych głowic stosowanych w epilacji. Jedna głowica emituje trzy długości fal (Aleksandryt 755 NM, Dioda 810 NM, Nd YAG 1064 NM).

 • Uniwersalne urządzenie
  Soprano ICE doskonale nadaje się do wykonywania zabiegów u wszystkich Klientów o różnorodnych odcieniach skóry i typach włosów. Skuteczny laser pozwala uzyskać takie same rezultaty dla jasnej lub ciemnej skóry, a także cienkich lub grubych włosów.

 • Bezpieczne urządzenie
  Urządzenie zostało przetestowane i dopuszczone do użytkowania. Producent zweryfikował działanie urządzenia dla jasnej i ciemnej skóry. Zabiegi można wykonywać o każdej porze roku, na opalonej skórze, a także w miejscach wrażliwych lub trudno dostępnych, takich jak uszy, nozdrza i okolice bikini.

 • Szybkie działanie
  Urządzenie pracuje szybko i skutecznie nawet na dużych obszarach poddawanych zabiegom epilacji takich jak nogi, plecy czy ręce.

 • Delikatne dla skóry
  Klienci po zabiegu epilacji nie muszą przechodzić rekonwalescencji. Mogą natychmiast powrócić do swoich aktywności, w tym także wysiłku fizycznego.

 

Zastosowanie Soprano ICE

Urządzenie wykorzystywane jest w nowoczesnej medycynie estetycznej do depilacji (epilacji) laserowej włosów u kobiet i mężczyzn. Więcej o urządzeniu przeczytasz na stronie internetowej https://www.sopranoplatinum.com oraz w poniższej broszurze.

 

Soprano ICE Platinum

 

pobierz

 

Ile kosztuje urządzenie?

 

Skorzystaj z oferty specjalnej APM Beauty. Wynajmij i kup Soprano ICE teraz by skorzystać ze specjalnej oferty cenowej. Do 31 grudnia 2020 roku urządzenie dostępne jest w promocyjnej cenie. 

 

Gdzie kupić?

Oferujemy oryginalne i nowe oraz regenerowane urządzenia Soprano ICE Alma Laser. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę wynajmu profesjonalnych urządzeń przeznaczonych do gabinetów, salonów, studiów i klinik. Oferta przygotowana przez ekspertów APM Beauty wychodzi naprzeciw aktualnym oczekiwaniom rynku beauty.

 

Wynajem Soprano ICE 

Przygotowaliśmy dla Państwa elastyczną formę finansowania wynajmu. Poniżej przedstawiamy przykładowe kalkulacje. Aby uzyskać indywidualną ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb zapraszamy do kontaktu.

 Warunki ogólne:

 • 1000 PLN dzień (do 10 h)
 • 1000 PLN dzień (do 10 h) z obsługą + prowizja 30 % od obrotu
 • urządzenie dowozimy do 50 km od Warszawy

Kwoty netto, VAT 23%.

 

Skontaktuj się z nami

 

Telefon: +48 696 903 774

e-mail: info@apmbeauty.pl

 

Sprawdź także ofertę wynajmu z opcją wykupu dla pozostałych oferowanych urządzeń: