Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

Soprano Ice

Soprano ICE  to nowoczesne urządzenie przeznaczone do salonów, gabinetów i klinik , które chcą poszerzyć ofertę usług.

Urządzenie przeznaczone jest do przeprowadzania zabiegów epilacji laserowej owłosienia. To innowacyjne rozwiązanie technologiczne pozwala uszkodzić strukturę włosa na różnych głębokościach i zwiększa skuteczność zabiegu bez względu na kolor i strukturę włosa. Poznaj wszystkie właściwości urządzenia i ofertę wynnajmu długoterminowego. 

 

 

 

 

 

 

Jak działa Soprano ICE ?

 

 

Technologia SHR to opatentowana metoda usuwania włosów firmy Alma Laser. Jest to sprawdzona klinicznie metoda epilacji laserowej, która jest praktycznie bezbolesna. Soprano ICE wykorzystuje metodę SHR, zapewniając bezpieczne i wygodne usuwanie włosów. SHR działa poprzez stopniowe podgrzewanie skóry do właściwej temperatury, która skutecznie uszkadza mieszki włosowe i zapobiega ponownemu wzrostowi, jednocześnie unikając uszkodzenia otaczających tkankek.

 

Wysoka częstotliwość powtarzania krótkich impulsów jest dostarczana w głąb skóry właściwej, osiągając wysoką średnią moc i terapeutycznie skuteczne gromadzenie ciepła. Technika zamiatania In-motion ™ polegająca na wielokrotnym przesuwaniu aplikatora po leczonym obszarze, podczas gdy technologia ICE ™ chłodzi powierzchnię skóry - zapobiegając powierzchownym oparzeniom i pozwalając na praktycznie bezbolesne, a jednocześnie bardzo skuteczne usuwanie owłosienia.

 

 

Skontaktuj się z nami

 

Telefon: +48 530322013

e-mail: info@apmbeauty.pl

 

Sprawdź także ofertę wynajmu z opcją wykupu dla pozostałych oferowanych urządzeń: