Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

Accent Prime

Accent Prime to nowoczesne urządzenie przeznaczone do salonów, gabinetów i klinik oferujących profesjonalne zabiegi odmładzające, ujędrniające i modelujące twarz i ciało. Poznaj wszystkie właściwości urządzenia i ofertę wynajmu długoterminowego. Dzięki tej zaawansowanej platformie zabiegowej firmy Alma Laser poszerzysz ofertę zabiegową o procedury ujędrniające skórę i modelujące ciało i twarz.

 

 

Sprawdź ofertę wynajmu tego urządzenia. 

 

Zadzwoń 530322013

 

Accent Prime

 

Jak działa Accent Prime?

 

 

Technologia

 • Selektywne działanie pozwala na wykonywanie zabiegów na różnych głębokościach skóry, a to zapewnia dobrą kontrolę zabiegu, a także jego większą skuteczność. Zaawansowana technologia powoduje, że tkanki otaczające obszar zabiegowy pozostają nienaruszone.
 • Wygodne użycie i delikatne działanie maszyny zapewniają komfort wykonania zabiegów. Stopniowe ogrzewanie i zintegrowany system chłodzenia zapobiegają bólowi, zapewniając wygodniejsze leczenie.
 • Bezpieczne wykonanie zabiegów zapewnia najnowsza technologia. Zabiegi wykonywane z użyciem Accent Prime są bezpieczne i skuteczne dla każdego rodzaju skóry (I-VI), a także dla cienkich i delikatnych okolic twarzy, szyi i dekoltu.
 • Wiele technologii w jednej maszynie pozwala na zastosowanie różnych procedur zabiegowych, a także osiąganie szybszych i trwalszych rezultatów przy zastosowaniu mniejszej liczby sesji terapeutycznych.
 • Bez rekonwalescencji – Twoi Klienci docenią zabiegi z użyciem Accent Prime dzięki temu, że nie będą musieli przechodzić rekonwalescencji.

 

Przystawki i aplikatory do Accent Prime

 • UltraSpeed
  UltraSpeed to jedna z głowic, która sprawdzi się doskonale w zabiegach modelujących. Łączy w sobie nowy typ technologii ultradźwiękowej z bardzo dużą płytką aplikatora do szybkiego modelowania sylwetki. Jest to pionierskie urządzenie Almy, które dostępne jest wyłącznie z platformą Accent Prime. UltraSpeed posiada sonotrodę typu płytowego, która emituje kierowane fale ultradźwiękowe przez koncentryczne profile, aby ogrzać docelową tkankę. Energia z fal ultradźwiękowych jest równomiernie rozprowadzana po całym obszarze poddawanym zabiegowi i skutecznie likwiduje komórki tłuszczowe. Urządzenie jest bardzo efektywne. Czas zabiegu na całą okolicę brzucha trwa około 40 minut. Krótki czas zabiegu zapewnia komfort Klientowi i osobie, która zabieg wykonuje.

 • MiniSpeed

  MiniSpeed to głowica przeznaczona do zabiegów poprawiających kontur ciała. Wykorzystuje rewolucyjną technologię ultradźwiękową stworzoną w celu ułatwienia dostępu do mniejszych obszarów. Jest to mniejsza wersja przystawki Alma UltraSpeed wykorzystująca obszar styku sonotrody o średnicy 55 mm, który emituje kierowane fale ultradźwiękowe przez koncentryczne profile w celu szybkiego zmniejszenia objętości tłuszczu i modelowania sylwetki.

 • UniBody i UniFace

  Accent Prime to platforma zabiegowa, która pozwala na zastosowanie różnych głowic, które działają z wyższymi poziomami mocy i wykorzystują chłodzony mechanizm, aby zmaksymalizować wydajność zabiegów i uzyskiwanych efektów. Technologia izoluje obszar zabiegowy, wychwytując płyny tkankowe w jednym określonym obszarze, a chłodzenie chroni skórę i zmniejsza ból. Energia RF jest następnie wykorzystywana do wytworzenia szoku termicznego w tkance, co skutkuje bardziej skoncentrowanym działaniem. Ta wyjątkowa kombinacja skraca czas zabiegów i liczbę sesji, dając jednocześnie mocniejsze rezultaty.

O pozostałych elementach przeczytasz na stronie: https://www.almalasers.com/alma-products/accent-prime/

 

Zastosowanie Accent Prime

Urządzenie wykorzystywane jest w nowoczesnej medycynie estetycznej i kosmetyce do:

 • Modelowanie ciała i twarzy

  Zastosowanie Accent Prime usuwa bezboleśnie tkankę tłuszczową z dowolnej części ciała, w tym także twarzy. Doskonale nadaje się także do zabiegów modelujących ciało. Z użyciem Accent Prime można przeprowadzać zabiegi kształtujące pośladki, linię bioder
  i brzuch. Urządzenie nadaje się także do likwidacji „drugiego podbródka”. Zimne fale ultradźwiękowe wybiórczo niszczą komórki tłuszczowe, podczas gdy UniBody RF przyspiesza ich metabolizm, zapewniając szybki drenaż limfatyczny.

 

 • Redukcja cellulitu
  Urządzanie Accent Prime przeznaczone jest także do przeprowadzania zabiegów redukujących cellulit. Działanie to zostało sprawdzone klinicznie. Alma Accent Prime wykorzystuje połączenie energii RF i masażu mechanicznego, aby zwiększyć metabolizm tkanki tłuszczowej – zmniejszając objętość komórek tłuszczowych, stymulując drenaż limfatyczny i widocznie wygładzając teksturę skóry.

 • Ujędrnianie i odmładzanie skóry
  Urządzenie Accent Prime sprawdza się także w zabiegach odmładzających i ujędrniających, które usuwają pierwsze oznaki starzenia, w szczególności zmarszczki, a także poprawia gęstość i napięcie skóry. W rezultacie skóra wygląda młodziej i zdrowiej. Zastosowanie urządzenia poprawia także koloryt skóry. Accent Prime pomaga także usuwać niedoskonałości skóry związane z wiekiem, w tym zmarszczki, drobne linie, nierówny koloryt i wiotkość skóry. Stosując urządzenie Alma Laser można znacznie poprawić kondycje skóry pomagając jednocześnie wzmocnić skórę. Nierówny koloryt skóry, rozstępy, powierzchowna pigmentacja i szorstka, nierówna tekstura skóry są wygładzane i równoważone dzięki technologii skoncentrowanej mikroplazmy RF. 

 

Więcej o urządzeniu przeczytasz na stronie internetowej https://almaaccentprime.com/physician/ oraz w poniższej broszurze.

 

Accent Prime

pobierz

 

Ile kosztuje urządzenie?

Skorzystaj z oferty specjalnej APM Beauty. Wynajmij i kup Accent Prime teraz by skorzystać ze specjalnej oferty cenowej. Do 31 grudnia 2020 roku urządzenie dostępne jest w promocyjnej cenie.

 

Gdzie kupić?

Oferujemy oryginalne i nowe oraz regenerowane urządzenia Accent Prime firmy Alma Laser. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę wynajmu i zakupu profesjonalnych urządzeń przeznaczonych do gabinetów, salonów, studiów i klinik. Oferta przygotowana przez ekspertów APM Beauty wychodzi naprzeciw aktualnym oczekiwaniom rynku beauty.

 

Wynajem Accent Prime

Przygotowaliśmy dla Państwa elastyczną formę finansowania wynajmu.

Aby uzyskać indywidualną ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb zapraszamy do kontaktu.

 

 Warunki ogólne:

 • 1000 PLN Netto / dzień ( do 10 h)
 • 1000 PLN Netto / dzień ( do 10 h) z obsługą + prowizja 30% od obrotu
 • urządzenia dowozimy do 50 km od Warszawy

 

Kwoty netto, VAT 23%

 

Skontaktuj się z nami

Telefon: +48 530 322 013

e-mail: info@apmbeauty.pl

 

Sprawdź także ofertę wynajmu dla pozostałych oferowanych urządzeń: