Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

Icoone Laser

Icoone Laser to nowoczesne wielofunkcyjne urządzenie przeznaczone do salonów, gabinetów i klinik oferujących profesjonalne zabiegi nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej, skutecznego modelowania sylwetki, a także wykonywania zabiegów zwalczających cellulit, w tym poprawiających napięcie i kondycję luźnej skóry, niwelujących obrzęki limfatyczne, usuwających blizny oraz objawy starzenia się skóry. Urządzenie Icoone oferuje w pełni konfigurowalny zabieg odmładzania skóry i modelowania sylwetki wykorzystujący technologię Roboderm® zdolną do generowania Multi Mikropęcherzykowej Stymulacji (M.M.S.A.) za pomocą zestawu mikrootworów obecnych na powierzchni mikrostymulatorów znajdujących się w głowicach zabiegowych ICOONE®. Mikrostymulatory obracają się tam i z powrotem, precyzyjnie i skutecznie stymulując skórę na całej powierzchni, docierając do najmniejszych jej części, generując przy tym do 21 600 mikrostymulacji na minutę. Dzięki tej zaawansowanej platformie zabiegowej poszerzysz ofertę zabiegową o procedury poprawiające sylwetkę i wygląd ciała. Poznaj wszystkie właściwości urządzenia i ofertę wynajmu długoterminowego. 

 

 

     

  

 

Zapytaj  +48 530 322 013.

 

 

 

Jak działa Icoone laser?

 

 

Urządzenie stymuluje różne partie ciała na 3 powierzchniach jednocześnie: dwa niezależne, zmotoryzowane mikrostymulatory, poruszają się jednocześnie na tym samym obszarze, uzupełniając swoje działanie i generując gimnastykę tkankową z efektem ujędrniającym oraz jedna centralna komora umieszczona pomiędzy mikrostymulatorami, która oddziałuje dogłębniej na tkankę tłuszczową. To właśnie dzięki opatentowanej technologii Roboderm® możliwe jest potrojenie powierzchni stymulacji i uzyskanie głębszej i bardziej efektywnej stymulacji skóry. Icoone umożliwia dwuręczny symetryczny zabieg. Urządzenie zapewnia jednoczesne działanie po obu stronach ciała. W rezultacie możliwe jest uzyskanie dokładnego i wielowymiarowego masażu ciała przy zachowaniu bezpieczeństwa. Zabieg nie uszkadza skóry. Zastosowanie urządzenia pozwala na przeprowadzenie zabiegów na skórze i przylegających do niej tkanek, w tym tkance łącznej, dzięki czemu możliwe jest zlikwidowanie cellulitu, tłuszcz, poprawienie napięcia skóry, a także usunięcie obrzęków limfatycznych, blizn, zaparć, sztywności mięśni, zapalenia ścięgien oraz pozostałych objawy starzenia się skóry.

 

 

Technologia

 

Icoone zapewnia 3-stopniową stymulację:

 • podciśnienie na rolkach wywołuje efekt drenażu,
 • zassanie do komory głowicy stymuluję skórę i system włókien MCDS,
 • działanie pulsacyjne ICOONE® pobudza układ neurowegetatywny.

 

Zastosowany w urządzeniu mechanizm i technologia pobudzają skórę na poziomie naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej dzięki czemu efektywnie oddziałuje na komórki tłuszczowe i tkankę mięśniową. ZW ten sposób osiągamy znakomite efekty w działaniu modelującym sylwetkę i ujędrniającym skórę oraz w leczeniu problemów mięśniowych lub zastojów limfatycznych.

 

Głowice do Icoone Laser

 

Odmłodzenie skóry za pomocą LED

Długość fali 650 nm wspomaga odnowę komórek poprzez stymulację produkcji kolagenu i elastyny oraz poprawia mikrokrążenie żylne i limfatyczne. W zastosowaniach pooperacyjnych wspomaga gojenie się tkanek i lepsze dotlenienie skóry, jednocześnie zmniejszając stan zapalny, obrzęk i ból.

 

Modelowanie sylwetki LASEREM

Długość fali 915 nm stymuluje komórki tłuszczowe aktywując ich naturalny metabolizm (lipolizę), redukując w ten sposób cellulit, pomagając ujędrnić ciało oraz ułatwiając mikrokrążenie, ze znacznym efektem drenującym.

 

 

Zastosowanie Icoone Laser

Urządzenie wykorzystywane jest w nowoczesnej medycynie estetycznej i kosmetyce do:

 • Redukcja cellulitu
  Urządzenie wspomaga redukcję cellulitu. Zabieg Icoone poprawia mikrokrążenie, aktywując wymianę metaboliczną i tropizm komórkowy. Regeneruje jakość, elastyczność i jędrność skóry, jednocześnie działa przeciwobrzękowo.

 

 • Odmładzanie skóry
  Urządzenie pozwala na przeprowadzenie zabiegów regenerujących skórę, a także wygładzających zmarszczki, nadających skórze wyraźnie młodszy wygląd.

 

 • Modelowanie sylwetki
  Icoone Laser to doskonałe urządzenie do wykonywania zabiegów modelowania sylwetki. Pomaga usuwać złogi tłuszczu z jednoczesnym naturalnym efektem liftingu skóry. Zabiegi modelują całą sylwetkę, nadając jej kształt oraz przyjemne uczucie lekkości i dobrego samopoczucia.

 

 • Ujędrnianie skóry
  Icoone Laser sprawdza się także w zabiegach stymulujących komórki do pobudzenia produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra natychmiast staje się jędrniejsza, a ciało wysmuklone i napięte. Zabieg nadaje się szczególnie do tonizowania skóry po utracie wagi.

 

 • Ciąża
  Zabiegi wykonywane z wykorzystaniem Icoone Laser przeznaczone są także dla kobiet w ciąży. Drenaż wykonany z użyciem Icoone poprawia mikrokrążenie i zmniejsza zatrzymywanie płynów, dzięki czemu nogi ciężarnej kobiety stają się lżejsze. 

 

 

Więcej o urządzeniu przeczytasz na stronie internetowej https://www.icoone.com/en/.

 

Ile kosztuje urządzenie?

Skorzystaj z oferty specjalnej APM Beauty. Kup Icoone Laser (urządzenie używane) teraz by skorzystać ze specjalnej oferty cenowej. Do 31 grudnia 2020 roku urządzenie dostępne jest w promocyjnej cenie. 

 

Gdzie kupić?

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę wynajmu profesjonalnych urządzeń przeznaczonych do gabinetów, salonów, studiów i klinik. Oferta przygotowana przez ekspertów APM Beauty wychodzi naprzeciw aktualnym oczekiwaniom rynku beauty.

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami

Telefon: +48 530 322 013

e-mail: info@apmbeauty.pl

 

Sprawdź także ofertę wynajmu dla pozostałych oferowanych urządzeń: