Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

B-Strong

B-Strong- elektrostymulacja FMS to nowoczesne urządzenie przeznaczone budujące i rozwijające mięśnie, ujędrniające oraz modelujące ciało. Poznaj wszystkie właściwości urządzenia i atrakcyjną ofertę najmu długo lub krótkoterminowego. Dzięki zaawansowanej technologii firmy Esthelogue poszerzysz ofertę zabiegową o procedury modelujące ciało, kształtujące sylwetkę i rozwijające mięśnie całego ciała przeznaczone dla kobiet i dla mężczyzn.

 

 

 

 

Zapytaj o ofertę wynajmu: +48 530 322 013.

 

B-Strong

 

Jak działa B-Strong?

 

 

Technologia

B-Strong to profesjonalne urządzenie do przeprowadzania zabiegów kształtujących sylwetkę oraz budujących i wzmacniających mięśnie. Urządzenie pozwala osiągać rezultaty takie jak podczas treningów w siłowni. B-Strong działa inaczej niż znane dotąd urządzenia oparte na elektrostymulacji mięśni. Do działania wykorzystuje zmienne pole magnetyczne. Dzięki szybkiej inwersji pól magnetycznych stymuluje głęboką tkankę mięśniową z większą skutecznością niż wysiłek fizyczny czy trening na siłowni. Inwersja reaktywuje naturalny ruch, przyspiesza metabolizm tłuszczów i wspomaga prawdziwą naturalną utratę wagi.

 

Właściwości B-Strong

 

 • Szerokie spektrum działania

  B-Strong oddziałuje na funkcjonowanie całego systemu, aktywuje mięśnie, przyspiesza metabolizm,  redukuje tkankę tłuszczową i sprzyja naturalnej utracie wagi oraz budowie i rozbudowie mięśni.

 

 • Efektywna praca mięśni
  Działanie urządzenia wykorzystuje naturalny ruch mięśni. Dzięki bezpiecznej inwersji pól magnetycznych mięśnie pracują tak jak na siłowni. Działanie pól i ruch wywołany urządzeniem wpływa korzystnie na skórę, która staje się bardziej ujędrniona.

 

 • Jędrna skóra
  Działanie pól i ruch wywołany urządzeniem wpływają korzystnie na skórę, która staje się bardziej ujędrniona.

 

 • Większa masa mięśniowa

  Zabiegi przeprowadzane z wykorzystaniem B-Strong wpływają korzystanie na ciało.  Ciało reaguje zwiększeniem masy mięśniowej i przekształceniem sylwetki w bardziej trwałą i harmonijną strukturę.

 

 • Szybkie rezultaty
  Zastosowanie B-Strong widoczne jest nawet po pierwszym zabiegu. Krótki zabieg na brzuch z użyciem technologii B-Strong jest porównywalny z ćwiczeniami brzucha w ilości nawet 20000 skłonów.

 

 • Bez dodatkowych kosztów
  Stosowanie urządzenia nie generuje dodatkowych kosztów wymiany i zakupu głowic czy innych materiałów eksploatacyjnych.

 

 • Bezpieczne, nie tylko w czasach pandemii
  Urządzenie działa także przez ubranie, konstrukcja końcówek pozwała na łatwe utrzymanie czystości i zachowanie najbardziej restrykcyjnych norm bezpieczeństwa. Zabiegi wykonywane z wykorzystaniem B-Strong nie obciążają stawów.

 

Zastosowanie B-Strong


Urządzenie wykorzystywane jest w nowoczesnej medycynie estetycznej i kosmetyce do:

 • zabiegów na ciało,
 • modelowania sylwetki,
 • wzmocnienie mięśni

 

Więcej o urządzeniu przeczytasz na stronie internetowej https://esthelogue.com/b-strong/.

 

 

 

Warunki ogólne:

 • 1000 PLN Netto / dzień (do 10 h)
 • 1000 PLN Netto / dzień (do 10 h) z obsługą  + 30% prowizji od obrotu
 • urządzenie dowozimy do 50 km od Warszawy

 

Kwoty netto, VAT 23%

 

Skontaktuj się z nami

Telefon: +48 530 322 013

e-mail: info@apmbeauty.pl

 

Sprawdź także ofertę wynajmu dla pozostałych oferowanych urządzeń: